• AVS
  • Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Дата публікації
10 Серпня 2020

Ця Політика конфіденційності (далі – Політика) встановлює правила обробки персональних даних, отриманих через веб-сайт avstudy.com.ua (надалі – Сайт).

Ми визнаємо важливість конфіденційності інформації. Цей документ описує, яку особисту інформацію ми отримуємо і збираємо, коли Ви користуєтеся Сайтом. Ми сподіваємося, що ці відомості допоможуть вам приймати усвідомлені рішення щодо наданої нам особистої інформації.

Ваші особисті дані будуть оброблятися виключно з метою надання послуг Онлайн-школою бухгалтерії avs (далі – Школа).

Політика діє відносно обробки персональних даних, отриманих Школою від фізичних осіб (суб’єктів персональних даних) на підставі Конституції України, Закону України “Про захист персональних даних” від 01.06.2010 р № 2297-VI, Генерального регламенту про захист даних (ЄС) 2016/679 від 27.04.2016 р. (EU General Data Protection Regulation) а також іншого застосовного Європейського законодавства про захист даних (далі – Законодавство).

1. Загальні положення

1.1. Політика застосовується щодо всіх Ваших персональних даних, які можуть бути отримані Школою в процесі використання Сайту. Політика поширюється на персональні дані, отримані як до, так і після набуття чинності цією Політикою.

1.2. При використанні Сайту, Ви, повідомивши Школі свої персональні дані, в тому числі за допомогою третіх осіб, визнаєте свою згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики.

1.3. Школа не перевіряє достовірність персональних даних, наданих користувачем, не має можливості оцінювати його дієздатність. Однак Школа виходить з того, що користувач діє сумлінно, обачно, надає достовірні і достатні персональні дані і докладає всіх необхідних зусиль до підтримки таких даних в актуальному стані, і не порушує права третіх осіб.

1.5. Погоджуючись з умовами Політики, Ви підтверджуєте, що в момент збору персональних даних Ви повідомлені про осіб, яким передаються персональні дані, зміст і цілі збору персональних даних. Ви підтверджуєте (гарантуєте), що персональні дані, які передані нам на обробку, передані за згодою власників персональних даних і в рамках Законодавства.

1.6. Політика діє відносно всієї інформації, яку Ми можемо отримати про користувача при використанні ним Сайту, а також в ході виконання будь-яких угод і договорів з Користувачем.

2. Склад персональних даних

2.1. До персональних даних Користувача відносяться: прізвище, ім’я, по батькові, адреса електронної пошти, номер мобільного / стаціонарного телефону, країна проживання, місце роботи, посада, дата народження.

Ми просимо Вас повідомляти тільки ті персональні дані, які необхідні для надання обраної Вами послуги, отримання інформаційної розсилки або відповіді на Ваш спеціальний запит / претензію.

2.2. Дані, які автоматично передаються Школі при використанні Сайту користувачем за допомогою встановленого на пристрої програмного забезпечення: IP-адреса, інформація про браузер і вид операційної системи, пристрою, технічні характеристики обладнання і програмного забезпечення, дата і час доступу до онлайн-сервісу.

2.3. На Сайті використовуються сookies, завдяки яким відбувається збір даних про відвідувачів. Ці дані служать для збору інформації про дії відвідувачів на Сайті для поліпшення якості його змісту і можливостей. У будь-який час ви можете змінити параметри в налаштуваннях браузера таким чином, щоб браузер перестав зберігати всі файли cookie. При цьому слід врахувати, що в цьому випадку деякі сервіси та функції можуть перестати працювати.

3. Коло осіб, допущених до обробки персональних даних з боку Школи

3.1. До обробки персональних даних допущені тільки ті співробітники, на яких покладено такий обов’язок відповідно до їх службових (трудових) обов’язків. Ми гарантуємо від своїх співробітників дотримання конфіденційності і забезпечення безпеки персональних даних при їх обробці.

3.2. Ваші дані використовуються суворо відповідно до Політики і зберігаються на захищених серверах. Ваші дані ні за яких умов без Вашого відома не можуть бути  передані третім особам, крім випадків, які пов’язані з виконанням законодавства України.

3.3. Ми маємо право доручити обробку персональних даних третій особі за згодою суб’єкта персональних даних, якщо інше не передбачено законодавством України.

3.4. Представники органів державної влади (в тому числі, контролюючих, правоохоронних та інших органів), отримують доступ до персональних даних, оброблюваних нами в обсязі і порядку, визначеному Законодавством.

4. Зміна політики конфіденційності

Політика може бути змінена або припинена Школою в односторонньому порядку без попереднього повідомлення користувачів, в тому числі, якщо цього вимагає законодавство. Нова редакція Політики вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті.

5. Наші контактні дані

ФОП Волевач А.А.

vm@avstudy.com.ua

ІПН 3365503181

(044) 229 17 75

м. Київ, вул. Біломорська, 1А, офіс 36